У Полтаві членів ТВК від Радикальної партії звинуватили у голосуванні за 50 000 гривень

Таку гучну заяву зробив нардеп від РПЛ Ігор Мосійчук

На своїй сторінці у Фейсбук Мосійчук написав великий пост, повністю присвячений останнім подіям у політичному житті Полтави. У пості нардеп повідомляє про звільнення з посади в.о. обов’язки голови фракції Радикальної партії у Полтавській обласній раді Руслана Рогова. Його звинувачують у тому, що рекомендовані Роговим члени ТВК Марина Громова та Максим Ковальов проголосували всупереч партійній позиції. Саме їхні голоси дозволили продовжити процедуру відкликання шістьох депутатів Полтавської міської ради, так званих, «депутатів-зрадників».

«Вчора ці члени Полтавської міської ТВК голосували всупереч рекомендацій Бюро, по суті на користь СДП Сергія Капліна та проекту екс-регіонала Олександра Удовиченка «Рідне місто». Радикальна партія Ляшка ніколи не підтримувала і не збирається підтримувати ці політичні сили. Що стосується відкликання депутатів від цих політсил то РПЛ завжди була і залишається прихильником інституції імперативного мандату але виключно в рамках чинного законодавства. Вчора на засіданні Полтавської міської ТВК члени комісії від РПЛ Громова Марина і Ковальов Максим не мали фізичної змоги і не перевіряли підписи зібрані за відкликання депутатів. Тобто їхнє голосування з цього питання є порушенням присяги члена ТВК, чинного законодавства і відповідно є нелегітимним».

Мало того, Ігор Мосійчук повідомляє, що члени ТВК від РПЛ пішли на голосування через хабар у сумі 50 000 гривень кожному.

«Після цього ганебного голосування куратору РПЛ на Полтавщині, народному депутату Ігорю Мосійчуку зателефонував депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов і повідомив, що за це нелегітимне голосування два члени ТВК від РПЛ Громова Марина і Ковальов Максим отримали від зацікавлених осіб по 50 000 грн. Ми вважаємо всі ці події нічим іншим як ганебним проявом політичної корупції, звертаємось до правоохоронних органів та невідкладно подаємо до ЦВК документи на відкликання та заміну членів Полтавської міської ТВК від РПЛ Громової Марини і Ковальова Максима».

У коментарях допису Ігор Мосійчук додав, що самі члени ТВК підтвердили, що не перевіряли підписи за відкликання депутатів.