У Полтаві буде сніжно та слизько

На своїй сторінці відомий синоптик Наталка Діденко розповідає:

Сьогодні атмосферний фронт, який добре видно і на свіжому супутниковому фото і на карті поточної погоди в усій Європі, поступово рухатиметься у східному напрямку. У зоні фронту йтимуть мокрий сніг та дощ. Опади формуватимуть налипання мокрого снігу, ожеледь, посилюватимуть ожеледицю. Словом, робитимуть все, щоб випробувати на міцність нашу любов до грудня і до так званої “європейської” зими.

Найближчої ночі лише Захід опиниться без опадів, на решті території України ще сніжитиме, дощитиме і мрячитиме. А ось завтра вдень опади припиняться, температура повітря знизиться. Лише у східних областях 6-го грудня ще випадатиме мокрий сніг в обнімку з дощем.

Вночі в Україні 0-5 морозу, вдень від 3 морозу до 1 тепла. У східних областях вночі та вдень близько нуля, у південній частині до +1+5 градусів.

У Києві найближчої ночі – мокрий сніг, завтра вдень – без опадів. Температура повітря у столиці становитиме вночі та вдень 0-2 градуси морозу, а завтра надвечір похолодає до -3-5 градусів. 7-го грудня мороз посилиться.

Відповідно, ожеледиця підставлятиме підніжки весело і частіше – обережно! Не захоплюйтеся взуттям на шпильках чи на пластиковій підошві – у травматологів й так роботи вистачає. А ще ж їм чай попити, вивчити нові методи гіпсування, краще не турбувати їх зайвий раз. Тримайте рівновагу в усіх можливих сенсах)

Раніше ми повідомляли: Завтра у Полтаву прийде шалена погода