У Полтаві біля «Газетного ряду» згорів лоток

Згорілий газетний лоток біля «Газетного ряду» Згорілий газетний лоток біля «Газетного ряду» | Фото Дарини Синицької

У центрі Полтави згорів газетний лоток — працівники підозрюють, що це підпал

Сьогодні вночі у центрі Полтави згорів газетний лоток, розташований навпроти «Газетного ряду». Вогонь знищив дерев’яну частину лотка і пошкодив тент та залізну скриню.

Як розповів «Полтавщині» робітник, який прибирав згарище, газети не постраждали, бо увечері їх забирають до приміщення. Він підозрює, що лоток підпалили. Пожежу гасили бійці ДСНС.

За словами начальника відділу інформації та комунікацій з громадськістю центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС у Полтавській області Віталія Шкаревського, повідомлення про пожежу надійшло 12 березня, о 3:25. Бригада рятувальників за допомогою однієї пожежної машини локалізувала пожежу о 3:35, ліквідувала — о 3:37. Травмованих та загиблих немає. Причину пожежі зараз встановлюють експерти.

Так виглядав газетний лоток декілька днів тому

Новий газетний кіоск на розі вулиць Гоголя та Соборності

Нагадаємо, пресу почали продавати не в арці, а біля неї після того, як Полтавська міськрада дала дозвіл на розміщення там тимчасової споруди ФОП Степаненко, брату депутата облради. В процесі скандалів та судових розглядів, який відбувався півроку, влада надала колишньому орендатору арки місце на перетині вул. Гоголя та Соборності (Жовтнева). Там вже встановили кіоск і почали продаж преси. При цьому лоток із тентом не прибирали. Водночас, суд так і не дав «зеленого світла» на розміщення споруди у арці новому підприємцю.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»