У Полтаві активісти допомогли поліції втретє виявити гральний заклад по вул. Небесної Сотні, 16

За наведенням активістів, у Полтаві поліція, як мінімум, втретє за півроку вилучила техніку з «Лото маркету» по вул. Небесної Сотні (Леніна), 16

18 квітня у Полтаві по вул. Небесної Сотні (Леніна), 16 біля зупинки «Краєзнавчий музей», активісти та поліція припинили діяльність незаконних ігрових автоматів під назвою «Лото Маркет». Відео із вилученням опублікував Дмитро Бурмака на своєму YouTube-каналі.

Для виявлення незаконного грального бізнесу активісти відзняли гру користувачів прихованою камерою. Організатори спланували «бізнес» наступним чином. Зовні все виглядає як державна лотерея. У приміщення навіть вивісили посвідчення розповсюджувача білетів ТОВ «Укрлото-Київ». Якщо відвідувач сплатить 50 грн у касу, то йому дають спеціальний чек із 10-значним номером. Після його введення, користувач може грати у автомати: блек-джек, рулетка тощо.

Посвідчення ТОВ «Укрлото-Київ»

За інформацією Дмитра Бурмаки, співробітники поліції вилучили техніку і зараз ведуть слідство за даним фактом.

Нагадаємо, що вилучення комп’ютерів з незаконного грального закладу по вул. Небесної Сотні (Леніна), 16 відбувається, як мінімум, втретє за останні півроку. До цього вилучали у січні (на початку місяця та в середині) і лютому.

Зазначимо, що 10 днів назад такі ж активісти допомогли поліції виявити незаконний гральний заклад по вул. Європейській. Він маскувався під цілодобовий інтернет-клуб.

Незаконные игровые автоматы Незаконные игровые автоматы

Правоохоронці вилучили звідти комп’ютери і проводять слідство.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»