У Полтаві 6-річна дівчинка втекла від батьків-алкоголиків

На території 1-ї міської клінічної лікарні Полтави 6-річна дівчинка гуляла у вечері сама, інспекторам розповіла, що втекла від батьків, які постійно п’ють

Увечері 15 серпня на лінію 102 надійшов виклик — перехожі знайшли дитину, яка гуляла без дорослих. Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Полтави.

Інспектори патрульної поліції, які прибули на виклик, знайшли дівчинку. Вона гуляла територією 1-ї міської клінічної лікарні сама без супроводу дорослих. Дитина повідомила, що знає, де живе, але додому не збирається, бо батьки постійно вживають алкогольні напої та перебувають у нетверезому стані.

Патрульні поліцейські разом з представником ювенальної превенції доставили дівчинку до Полтавського обласного соціально-реабілітаційного центру «Любисток». Батькам дівчинки загрожує штраф за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).

Отже, завдяки небайдужим громадянам та патрульній поліції 6-річна дівчинка не залишилася ночувати на вулиці.

Нагадаємо, у липні у Полтаві кондуктор тролейбуса помітила на вулиці безпорадного 4-річного хлопчика. Поліцейські знайшли його матір, яка зловживає алкоголем, а також старшого на 3 роки брата-інваліда.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»