У Полтаві 12-та школа отримає новий спортмайданчик за 1,8 млн грн

Школа № 12 на вул. Підмонастирській (Нариманівській)Школа № 12 на вул. Підмонастирській (Нариманівській)

УКБ замовило «Асфер груп» будівництво багатофункціонального спортмайданчика на вул. Підмонастирській за 1,8 млн грн

18 травня управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому підписало договір з ТОВ «Асфер груп» в рамках тендера на будівництво спортмайданчика зі штучним покриттям на території школи № 12 по вул. Підмонастирській (Нариманівській), 41. На відповідні роботи, що мають бути завершені до кінця серпня, з бюджету витратять 1,84 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

Нагадаємо, відповідний тендер був оголошений місяць тому — 18 квітня. На нього заявилося дві фірми:

  • ТОВ «Полтавський домобудівельний комбінат» із пропозицією після аукціону — 1 млн 840 тис. 700 грн.
  • ТОВ «Асфер груп» із пропозицією після аукціону — 1 млн 839 тис. 736,62 грн.

У результаті перемогу віддали «Асфер груп», оскільки їх пропозиція була на 963 грн дешевша від конкурентів, які не намагалися конкурувати під час аукціону.

Довідково. ТОВ «Асфер груп» засноване у січні 2018 року та належить Володимиру Тузенку. За 5 місяців роботи товариство отримало від управлінь Полтавського міськвиконкому 35 підрядів на 13 мільйонів гривень. Цікаво, що попереднє підприємство Володимира Тузенка ТОВ «БК «Полтава-Білд», яке за минулий рік отримало з бюджету 64,4 млн грн, стало фігурантом декількох кримінальних справ та на початку цього року було переписано на бухгалтера фірми.

Ще до оголошення цього тендера УКБ за 91,5 тис. грн замовило ТОВ «НДПВІ «Полтавагропроект» виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво майданчика, а на території школи були проведені підготовчі роботи — демонтована стара будівля та частина паркану.

На території школи були проведені підготовчі роботи

Згідно з проектом та тендерною документацією, спортмайданчик займатиме 636,3 м². Він складатиметься з поля 12×24 м зі штучним покриттям для гри у міні-футбол, волейбол і баскетбол та з майданчика зі спортивним обладнанням. Зокрема, він матиме:

  • ворота для міні-футболу;
  • щити баскетбольні;
  • стійки волейбольні;
  • доріжку для розбігу та яму для стрибків у довжину;
  • гімнастичну стінку;
  • бруси, труби для віджимання, перекладини з рукоходом;
  • паркан висотою 6 метрів по периметру.

За договором, гарантійний строк експлуатації майданчика — 10 років.

Нагадаємо, наразі ТОВ «Асфер груп» вже будує міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42×23,5 м на території 5-ї школи. Роботи вартістю 980 тис. грн мають бути завершені до кінця року.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»