У Полтаві 12-річний хлопчик зник разом із однорічним братом

Вночі обох зниклих відшукали поліцейські

Тривожна історія із щасливим закінченням сталася у Полтаві в ніч із 23 на 24 червня. У одному із мікрорайонів міста увечері зникли два хлопчики. Батьки звернулися до поліцейських і розповіли, що їх 12-річний син увечері, близько 19:00, вирішив покатати у колясці свого 1-річного братика. Незабаром батьки вийшли на вулицю, щоб забрати дітей додому, проте не знайшли хлопчиків ні біля будинку, ні на вулиці взагалі. До півночі батьки намагалися розшукати дітей самотужки, коли пошуки не дали результатів – звернулися до поліції Правоохоронці задіяли всі можливі ресурси для пошуку хлопчиків.

Всі наряди правоохоронців було орієнтовано на пошуки. Виїхала слідчо-оперативна група, патрульні поліцейські, експерти, кінологи, дільничні – шукали всі, – написав на своїй сторінці у Фейсбук начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв.

Знайшли дітей близько першої години ночі. На щастя, із ними було все в порядку – вони гуляли у мікрорайоні Половки. 

У поліції нагадують – при найменшій підозрі безвісного зникнення дітей потрібно негайно телефонувати до поліції. Адже при пошуках часто важливою є кожна витрачена секунда.