У Подільській райраді Полтави стане менше на одного депутата із «УКРОПу»

Володимир Латиш вважає, що депутатській корпус немає ні юридичного, ні фактичного зв’язку із територіальною громадою

Депутат Подільської районної ради у Полтаві Володимир Латиш написав заяву про складання депутатських повноважень. Таким чином, у фракції «УКРОП» стане на одного депутата менше. Більше того — без п’яти хвилин не депутат має намір написати заяву про вихід із лав однойменної партії.

Свій вихід із фракції та партії він пояснив не протиріччями із цією політичною силою, а проблемою, на його думку, більш глобальною:

— Подільська райрада не має статуту, не має положення про територіальну громаду району, тому вона навіть юридично не пов’язана із громадою. Це впливає й на фактичний стан речей — бюджет району спускають з рівня міста, із громадою його не обговорюють, сама рада не несе відповідальності за відсутність позитивної динаміки в соціально-економічних показниках району. Тому краще відстоювати інтереси громади в інший спосіб.

Володимир Латиш Володимир Латиш

За нашими даними, під питанням залишається перебування в депутатському корпусі райради ще одного депутата від «УКРОПу» — Алли Лимар, але наразі стверджувати про її вихід не беремось.

До цього часу фракція «УКРОПу» налічувала наступних депутатів: Олену Баранову, Аллу Лимар та Володимира Латиша.

Нагадаємо, що у січні цього року Володимир Латиш скаржився на затягування міською владою процесу передачі будинків на баланс ОСББ.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»