У парку «Перемога» спишуть атракціон-гойдалку «Берізка» — переживають за безпеку дітей

Атракціон-гойдалка «Берізка» у парку «Перемога»Атракціон-гойдалка «Берізка» у парку «Перемога» | Фото: poltava.to

Знайомі з дитинства усім полтавцям «лодочки» у парку «Перемога» знімуть із комунальної власності

На засіданні бюджетної комісії Полтавської міськради депутати розглянули проект рішення «Про деякі питання щодо комунального майна територіальної громади м. Полтава».

Серед загального списку комунального майна, яке підлягає списанню, є й атракціон-гойдалка «Берізка», який розташований на території Полтавського міського парку культури й відпочинку «Перемога», що на проспекті Першотравневому, 20.

Полтавцям атракціон більш відомий, як «лодочки». Наталія Курнакова, начальник управління майном комунальної власності міста, повідомила, що атракціон 1980 року випуску застарів і несе небезпеку для дітей.

Депутат Олександр Шамота зауважив на це, що раніше міська рада визнала застарілою — залу ігрових автоматів. Наразі там стоїть бетонний паркан. Депутат побоюється, що замість атракціону там з’явиться новобудова.

Після запитань та відповідей комісія проголосувала за винесення питання на розгляд сесії.

27 квітня, в день офіційного відкриття парку «Перемога», блогер Олександр Демідович завітав до парку і зафіксував його нинішній стан.

Полтава 27.4.2018 Открыли сезон в Парке Победы. ПОЗОР нашего городаПарк «Перемога» у квітні 2018 року | Відео Олександра Демідовича

Нагадаємо, залу ігрових автоматів 1954 року побудови у парку «Перемога» знесли рішенням депутатів міськради у червні 2017 року. 

Впритул до парку зі сторони Першотравневого проспекту будується багатоповерхова новобудова, яка має назву — комплекс «Парковий». Біля парку, зі сторони вулиці Садової, на замовлення ГО «Русский пар», був зведений елітний клубний багатоквартирний будинок.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»