У п’яній сварці чоловік зарізав знайомого і отримав 10 років позбавлення волі

10 років ув’язнення отримав чоловік, який після зауваження на його адресу схопився за ніж

Полтавський райсуд виніс вирок 36-річному Володимиру Якименку, який 11 квітня 2017 року під час сварки напідпитку зарізав свого 26-річного знайомого. Обвинувачений Якименко свою вину визнав повністю, але надавати пояснення відмовився, пояснивши тим, що йому важко згадувати ті події.

Батько вбитого Євген Демченко розповів, що приблизно з березня його син мешкав в одному із сіл Новосанжарського району, у будинку його знайомої, адже та попросила, доглянути за будинком та господарством на час її від‘їзду. 11 квітня ввечері Євгену Демченку зателефонувала його мати, яка мешкала поряд із його знайомою, і повідомила, що її онук та його син помер. Коли ж Євген приїхав на місце, то побачив тіло свого сина біля входу у будинок на дивані.

Знайома Євгена Демченка, у якої тимчасово мешкав та допомагав по господарству вбитий, розповіла, що в той день вона із Володимиром Якименком, який також тимчасово проживав у неї, збиралися поїхати до Якименка у Чернігівську область. В обід жінка запросила свою подругу і вони в чотирьох розпивали спиртні напої, після чого Якименко з власницею будинку вирушив на вокзал. Проте, по дорозі до вокзалу Володимир Якименко почав сваритися з жінкою на підставі ревнощів та декілька разів вдарив її, через це на поїзд вони спізнились і повернулись додому. Вдома продовжували сваритися та розпивати далі алкоголь. Коли Якименко вчергове вдарив власницю будинку, то Демченко зробив йому зауваження. Після цього Якименко та Демченко-молодший вийшли з кімнати, а коли Якименко повернувся, то повідомив, що мабуть вбив чоловіка. Крім того, в руках Якименко тримав кухонний ніж. Подруга жінки, яку та запросила в обід в гості, підтвердила все вищезгадане.

Також вина Володимира Якименка повністю підтверджується висновками судово-медичних експертиз, протоколами оглядів, а також зібраними доказами. Крім того, сам Якименко визнав свою провину. Зазначимо також, що Володимир Якименко має три судимості — за крадіжку, умисне нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості, грабіж з умисним нанесенням легких тілесних ушкоджень.

Керуючись вище згаданим, судді Полтавського райсуду визнали винним Володимира Якименка у скоєнні кримінального правопорушення за ст. 115 ч. 1 КК України (Умисне вбивство) та призначив йому покарання у вигляді 9 років позбавлення волі. Також до 9 років суд додав рік ув‘язнення — частка покарання, яку не відбув обвинувачений за попереднім вироком Новосанжарського районного суду. Таким чином, Якименко отримав 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що у травні 19-річний житель села Приліпка Козельщинського району отримав 11 років ув‘язнення за вбивство односельця.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»