У НВК № 16 вшанували пам’ять загиблого героя

Вокально-хореографічна композиція від учнів НВК №16 Вокально-хореографічна композиція від учнів НВК №16

Я буду жити в посмішках дітей, Моя душа вам піснею озветься. Я в бій пішов — за правду, за людей! І в пам’яті — це знаю, не зітреться.

Такі проникливі слова лунали з вуст учнів НВК № 16 м. Полтави, які прийшли віддати шану своєму земляку, випускнику їх школи 2004 року Антону «Сіф» Грицаю.

Хоробрий воїн, патріот, боєць полку «Азов», Антон загинув у бою під Широкино 15 лютого 2015 року. У стінах рідної школи вирішили вшанувати пам’ять героя. 20 лютого до НВК № 16 прийшли рідні Антона, бойові товариші, з якими він стояв пліч-опліч під час свого останнього бою, друзі, серед яких і один з депутатів міської ради, мами інших героїв, що загинули на сході України, а також просто небайдужі полтавці, вдячні Антону за його героїчний подвиг.

Вшанувати пам'ять Антона прийшли його рідні та друзі Вшанувати пам’ять Антона прийшли його рідні та друзі

Втримати сльози не було сил. Зі сцени лунали такі щирі слова в адресу героя, що навіть ті, хто не знав Антона, не міг залишитися байдужим. «Герої не вмирають», — знову і знову лунало в мікрофони. І кожному присутньому хотілося вірити, що Антон загинув не дарма. Він зробив свій внесок у майбутнє країни. Так, дорогою ціною ми здобуваємо цілісність країни. Але в пам’ять про Антона, в пам’ять про всіх герої, які полягли на сході, ми не маємо права зупинятися. Ми повинні йти вперед, до перемоги. Лише виборовши країну, про яку мріяли наші Герої, ми зможемо сказати, що вони загинули не даремно.

Наталя НОРІЦИНА