У новоствореній Коломацькій ОТГ капітально ремонтуватимуть дороги та створять зону відпочинку

На березі озера на території Коломацької ОТГНа березі озера на території Коломацької ОТГ

29 квітня у новоствореній Коломацькій ОТГ пройдуть перші вибори. Сільські голови Коломацької та Василівської сільрад Євген Почечун та Олександр Кулініч вже зараз планують розвиток об’єднаної громади. У пріоритеті ремонт доріг та створення рекреаційної зони.

Під час спільної робочої поїздки Євген Почечун та Олександр Кулініч ще раз оцінили інфраструктуру новоствореної об’єднаної громади. Потрібно визначити, де знаходитимуться важливі об’єкти, щоб не витрачати на це час у майбутньому, а одразу починати працювати. Крім того, намітили кілька проектів на майбутнє.

На озері у Коломацькій сільраді створять зону відпочинку

Між Коломацьким і Дудниковим є озеро площею 6 га. Зараз водойма у напівзанедбаному стані, але на ній є острів, де добре було б відпочивати, святкувати весняні та літні свята. Тут планують створити зону відпочинку для мешканців об’єднаної громади. Для цього підготують проект і направлять його у область, щоб отримати додаткове фінансування з ДФРР. 

Зважаючи на те, що Коломацька ОТГ знаходиться лише у 22 км від Полтави, містяни також зможуть приїздити сюди відпочивати. У Коломацькій ОТГ впевнені, що оновлена територія навколо водойми користуватиметься попитом. Тому опікуватимуться нею постійно.

Коломацький сільський голова Євген Почечун та Василівський сільський голова Олександр Кулініч Коломацький сільський голова Євген Почечун та Василівський сільський голова Олександр Кулініч

— Плануємо створити комунальне підприємство, яке доглядатиме територію, розвидитиме рибу. Воно також зароблятиме незначні кошти, щоб виплачувати заробітну плату працівникам та обслуговування техніки, — розповів Коломацький сільський голова Євген Почечун.

Капітальний ремонт доріг замість витрачання коштів на латання ям

Один з пріоритетів новоствореної об’єднаної громади — ремонт доріг. У першу чергу, це стосується Василівської сільради, де автошляхи у гіршому стані. Яскравий приклад — дорога між Василівкою та Малим Ладижиним. 

І Євген Почечун, і Олександр Кулініч сходяться на думці, що дороги потрібно ремонтувати капітально. Адже ямковий ремонт — це розпорошення зусиль. І вже найближчим часом його доведеться проводити знову. Тому кошти ОТГ витрачатимуть на ефективніші рішення.

Дорога між Василівкою та Дудниковим Дорога між Василівкою та Дудниковим

Коломацька ОТГ — приклад спільної позиції керівників сільрад, що об’єднуються. Євген Почечун впевнений, що співпраця з Василівкою буде плідною:

— Ми змінили вже кілька форматів об’єднання, але тільки зараз знайшли надійного партнера. Для ОТГ дуже важливо, щоб кожен з сільських голів поступився своїми амбіціями заради спільного результату. І з Олександром Григоровичем у нас саме такий тандем. Впевнений, той конструктив, який є у наших відносинах, зіграє, в першу чергу, на користь громаді. 

Олександр БОРОВИК