У Миргороді підвищили плату за проїзд у пасажирському транспорті до 5 грн

Засідання виконавчого комітету Миргородської райрадиЗасідання виконавчого комітету Миргородської райради | Фото: myrgorod.pl.ua

Для 5 перевізників встановили нові тарифи в розмірі 5 грн за квиток

4 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Миргородської райради, яке провів міський голова Сергій Соломаха.

Як повідомили у прес-службі Миргородської райради, члени виконкому повторно (перше таке звернення надійшло в грудні 2017 року) розглянули звернення перевізників щодо збільшення вартості проїзду. Спеціалісти відділу економічного прогнозування перевірили розрахунки, відстежили пасажиропотік та підготували рішення «Про встановлення граничного тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в режимі маршрутного таксі». Розмір тарифу в 5,00 грн встановлено для: ПП «ЛЮГ», ТОВ «Мир-Авто», ФОП Бакало С.М., ФОП Сторож Ю.Г., ФОП Москаленко В.В.

Члени виконкому після обговорення підтримали дане рішення.

Коментуючи ситуацію міський голова Сергій Соломаха закликав не спекулювати важливим питанням, оскільки воно напряму впливає на міську систему перевезення.

Нагадаємо, що 28 грудня 2017 року виконком Полтавської міськради прийняв 2 рішення щодо вартості проїзду в автобусах та тролейбусах. Рішення підвищили тарифи на перевезення пасажирів: в приватних автобусах — до 5 грн, в тролейбусах — 3 грн.

26 лютого суддя Ігор Шевяков призупинив рішення міськвиконкому про підвищення тарифів. Однак на практиці вартість проїзду це не вплинуло.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»