У Миргороді начальник сервісного центру та директор автошколи продавали водійські посвідчення за 6-10 тис. грн

Начальник територіального сервісного центру, директор автошколи та посередник організували злочинну схему вимагання хабарів — послуги коштували від 6 до 10 тисяч гривень

В одержанні неправомірної вигоди викрито керівника одного з територіальних сервісних центрів МВС області та його поплічників. Про це повідомили в управлінні захисту економіки у Полтавській області. Затримання відбулося 8 червня.

Оперативники встановили, що начальник ТСЦ, директор автошколи та посередник налагодили злочинну схему отримання хабарів від громадян. Гроші вимагали за видачу водійських посвідчень, відкриття додаткових категорій щодо керування транспортними засобами без фактичного проходження курсів навчання та формальної здачі іспитів. Суми неправомірних вигод складали від 6 до 10 тисяч гривень в залежності від «наданих послуг».

Працівники УЗЕ в Полтавській області спільно з працівниками прокуратури Полтавської області задокументували понад 50 таких епізодів. Фактично «продавали» посвідчення й тим громадянам, які фактично перебували за кордоном (деякі перебувають і до теперішнього часу).

Оперативники та слідчі під час обшуку за місцем мешкання начальника ТСЦ вилучили кошти отримані в якості хабара. Наразі вирішується питання щодо оголошення про підозру фігурантам.

Із власних джерел «Полтавщині» стало відомо, що мова йде про Миргородський ТСЦ № 5344.

Нагадаємо, директор та секретар полтавської автошколи ДТСААФ, яких у січні затримали на хабарі, уклали угоди із прокурором та відбулися штрафами.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»