У міській раді розповіли, де полтавцям очікувати підтоплень

Завтра опади у Полтаві продовжаться, йтиме мокрий сніг. Потім очікується зниження температури до – 2 – 7 морозу  вдень близько 0:

« – У третій декаді лютого значних опадів не очікують, але можуть вдарити морози до – 10 градусів. Але не слід забувати про аномальні випадки, як, скажімо, у 1988 році, коли вдарили морози після 15 березня. В будь – якому випадку треба бути готовим до всього! » – зауважив Володимир Богмацера.

У свою чергу заступник начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів Олександр Чмир говорив про стан   гідротехнічних споруд:

« – На даний момент ці споруди нікому, фактично, не належать. У них немає господарів і ніхто за них не відповідає, окрім кількох винятків  (у Вакулинцях та Нижніх Млинах). Тим часом і ремонтували їх багато років тому,  а робити це  потрібно негайно!» – зауважив Олександр Чмир.

Навесні минулого року повені зруйнували майже 90 гребель і водопропускних споруд ставків по області. Якщо негайно не відновити гідроспоруди на водоймах, то неконтрольована вода може нашкодити довколишнім населеним пунктам. Про це вже говорять, зокрема і на рівні області , вже збираються прийняти відповідну програму і винести її на сесію обласної ради. Відповідні заходи треба відпрацювати  в Полтаві та прилеглих населених пунктах. Скажімо, у Рибцях, де багато ставків, питання вирішують місцеві жителі самотужки, але це не вихід з ситуації – наголосив  Олександр Чмир.

Під час комісії відповідальним службам дали завдання стежити на рівнем води у Ворсклі і щодня про це звітуватися, ЖКГ повинні у найкоротші терміни промоніторити стан ливнівок та створити аварійні бригади, що реагуватимуть на будь – які надзвичайні ситуації.  

Раніше ми розповідали За вихідні у Полтаві очистили від бурульок 24 будинки