У міській лікарні № 3 замінять 122 вікна

В цьому році на проведення капітального ремонту лікарні із заміною вікон міський бюджет виділив майже 1,5 млн грн. На даний момент проходить заміна вікон у всіх стаціонарних відділеннях. Усього в планах встановити 122 сучасних віконних блоків. На сьогодні замінено понад 70 вікон.

Торік до мережі закладів охорони здоров’я міста приєдналась колишня «залізнична» лікарня, що стала 3-ю міською клінічною лікарнею. Зараз тут проходить її реконструкція та відновлення. Головний лікар Анатолій Рудич говорить, що відтоді, як медзаклад перейшов на баланс міста, тут почали проводити ремонтні роботи. 

— Останній косметичний ремонт в лікарні проводився у 84-ому році. Протягом багатьох років в закладі нічого не робилося через те, що проходила реорганізація на залізниці. Тож уваги лікарні не приділяли зовсім.

Головний лікар 3-ї МКЛ Анатолій Рудич та депутат міської ради Андрій Матковський Головний лікар 3-ї МКЛ Анатолій Рудич та депутат міської ради Андрій Матковський

В установі функціонує чотири стаціонарні відділення: терапевтичне, травматологічне, неврологічне, хірургічне. Поліклініка за зміну приймає 780 відвідувачів. Місткість лікарні — 170 ліжок.

Заміна вікон відбувається у всіх стаціонарних відділеннях, а також в поліклініці. Аби оглянути виконані роботи і поспілкуватися із колективом, у лікарню завітав депутат міської ради Андрій Матковський. Говорить: металопластикові вікна, які встановлюють, будуть створювати комфортні умови для пацієнтів. У той же час енергоресурсів зекономлять.

Нові віконні блоки Нові віконні блоки

— Дуже часто говорять, що не вистачає коштів на безкоштовні ліки, та навіть на харчування хворих. А саме енергозберігаючі технології дозволять нам зекономити гроші. На збережені гроші закуповуватимуть їжу та ліки для пацієнтів, — наголосив депутат.

Старі демонтовані вікна Старі демонтовані вікна

Андрій Матковський зауважив, що тривають подібні роботи не тільки в третій поліклініці.

— Завдяки децентралізації міська влада має можливість направляти значне фінансуванні на потреби територіальної громади. Зокрема, на ремонт закладів охорони здоров’я, оновлення матеріально-технічної бази лікарень. Більшістю депутатів виділено 17 млн грн. на капітальний ремонт та реконструкцію медзакладів. В усіх лікарнях проводяться не просто косметичні, а масштабні капітальні ремонти із застосуванням енергозберігаючих технологій, закуповується сучасне обладнання.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради