У міській дитячій лікарні після капітального ремонту відкрили ЛОР-відділення

Лариса Савченко, Олександр Мамай та Світлана Тарашевська перерізають стрічку Лариса Савченко, Олександр Мамай та Світлана Тарашевська перерізають стрічку

Сьогодні в дитячій міській клінічній лікарні після капітального ремонту відкрили отоларингологічне відділення. Стрічку перерізали міський голова Олександр Мамай, його заступниця Світлана Тарашевська та головний лікар ДМКЛ Лариса Савченко.

Після урочистостей очільник міста особисто оглянув відновлене відділення. Для проведення капітального ремонту міська рада виділила понад 4 млн грн. З них більше 3 млн — на ремонтні роботи, а решту — для придбання сучасного медичного обладнання. Тепер тут капітально відремонтовані всі палати та кабінети для проведення процедур, адміністративні кімнати, їдальня. Сюди встановили нові вікна, завезли меблі, сучасне медичне обладнання. На покращення матеріально-технічної бази та умов перебування пацієнтів — меблі та загальне оснащення — витратили 650 тис. грн. 

— Сьогодні відділення повністю готове приймати перших пацієнтів: відремонтоване капітально та оснащене всім необхідним. Його відкрили близько 30 років тому, і відтоді не ремонтували. Торік, в цій лікарні, ми оновили онкогематологічне відділення. Сьогодні — отоларингологічне, — зазначив міський голова Олександр Мамай. — На цьому не зупинимось, адже маємо в планах відновити й інші відділення, які того потребують. Здоров’я людини — найвища цінність. Обов’язок міської влади — створити всі умови для того, аби медичні послуги були доступними, якісними. Тим більше, коли мова йде про здоров’я дітей.

Дитяча міська клінічна лікарня є багатопрофільним спеціалізованим закладом. Він надає лікувально-діагностичну та консультативну допомогу дітям Полтави та області з народження до 18 років. До складу лікарні входять три поліклінічних та 10 стаціонарних відділень на 300 ліжок. З них 4 — хірургічного профілю. Протягом року тут стаціонарно лікуються понад 12 тисяч дітей, виконують більше 4 тисяч операцій.

Колектив лор-відділення ДМКЛ Колектив лор-відділення ДМКЛ

— Отоларингологічне відділення розраховано на 35 ліжок, — зазначив завідувач відділенням Валерій Балинський. — Щорічно лікарі надають тут кваліфіковану допомогу по гострій та хронічній ЛОР-патології майже 1500 дітям. Кожного року проводиться близько 1000 операцій на рівні провідних центрів України.

Уже сьогодні в ДМКЛ прийняли перших маленьких пацієнтів. 

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради