У мікрорайоні Половки капітального відремонтували дитячо-юнацький клуб «Товариш»

Міський голова Олександр Мамай перерізає стрічку Міський голова Олександр Мамай перерізає стрічку

Вчора у мікрорайоні Половки по вулиці Великотирнівській, 29/2 відкрили оновлений дитячо-юнацький клуб «Товариш». Зараз клуб має площу 250 м². Його зможуть відвідати в 4 рази більше дітей.

Тривалий час клуб знаходився у двокімнатній квартирі площею 47 м², де одночасно мали змогу знаходитись не більше 10 дітей. Найбільше ремонту радіють діти — тепер вони мають змогу відвідувати не лише шкільні гуртки та спортивні секції:

— Я обожнюю малювати і, мабуть, це найулюбленіше моє заняття у вільний час, — розповіла юна вихованка ДЮКу Аня. — Тепер я зможу навчитись малювати краще, відвідуючи «Товариш». Гадаю, заняття допоможуть мені згодом брати участь у конкурсах. Я вже хочу малювати не просто для себе та своєї родини, а позмагатись, показати свої уміння іншим. 

Оглядаючи нові кімнати для занять Оглядаючи нові кімнати для занять

З ініціативи міського голови Олександра Мамая та підтримки депутатського корпусу Полтавської міської ради на ремонт нового приміщення у міському бюджету запланували близько 1,9 мільйонів гривень. Стрічку перерізав очільник міста:

— Приємно відзначити те, що щорічно збільшується кількість дітей, які із хочуть ходити в клуби за місцем проживання, — зазначив Олександр Федорович. — ДЮКи відвідують близько 2500 учнів. Велике значення мають клуби саме у віддалених від центру частинах міста. Якщо діти мають бажання займатися позашкільною творчою діяльністю — наше завдання створити для цього всі умови. 

На базі ДЮК «Товариш» організацію змістовного дозвілля здійснюватимуть за напрямками:

  • дозвіллєво-розважальний;
  • декоративно-прикладний;
  • художньо-естетичний;
  • спортивно-оздоровчий.

Окрім того, «Товариш» є інклюзивним закладом. Спільно з Громадською організацією «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства» ДЮК розпочав реалізацію проекту щодо охоплення увагою дітей з особливими потребами. Тут обладнано пандус та вбиральню для таких дітей. 

З нагоди відкриття відновленого ДЮКу, на подвір'ї перед закладом відбулось справжнє свято З нагоди відкриття відновленого ДЮКу, на подвір’ї перед закладом відбулось справжнє свято

Педагоги-організатори запрошують приєднатися до родини ДЮКу:

— Тепер ми маємо можливість прийняти набагато більше дітей, — з радістю розповіла педагог-організатор Вероніка Грушина. — Усі заняття в гуртках та студіях — безкоштовні. Ми чекаємо усіх бажаючих, віком від 5 до 17 років. Тут кожен зможе знайти собі заняття до душі, а ми допоможемо йому розкрити таланти та творчі здібності.

Фото на згадку із вихованцями ДЮК «Товариш» Фото на згадку із вихованцями ДЮК «Товариш»

Набір до «Товариша» триває. Приєднатися до клубу можна за адресою: вулиця Великотирнівська, 29/2, вхід з двору.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради