У Машівському районі стався сильний витік газоконденсату із незаконної врізки у газопровід

Витік газу у Машівському районі Витік газу у Машівському районі | Фото: pl.npu.gov.ua

На полі у Машівському районі невідомі зробили врізку у газопровід, її пошкодили плугом — газоконденсат витікав звідти фонтаном

8 листопада в Машівському районі стався витік газового конденсату з незаконної врізки до конденсатопроводу. Його виявили співробітники автопатруля Кременчуцького міжрайонного відділу поліції охорони. Про це повідомила прес-служба Управління поліції охорони в Полтавській області.

Інформація про подію надійшла до поліцейський близько 13 години. Оператор нафтогазового підприємства повідомив, що в трубі підпорядкованого конденсатопроводу різко впав тиск.

Наряд поліції охорони виїхав на місце. За 15 хвилин правоохоронці побачили, як із землі фонтанує струмінь речовини. Вони з’ясували, що у полі стався витік газового конденсату з незаконної врізки до конденсатопроводу.

Правоохоронці дізналися, що врізку зробили невідомі незадовго до події. Її пошкодили плугом під час проведення сільськогосподарських робіт.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Машівського відділення поліції. Вона задокументувала факт незаконного врізання до газоконденсатної труби. У ліквідації наслідків виливу залучили співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

За даним фактом поліцейські проводять перевірку. Саму врізку наразі ліквідували.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»