У Машівському районі обмежили рух для вантажівок аварійним мостом

Через аварійність мосту через річку Тагамлик у Селещині обмежили рух для великоваговиків загальною масою понад 24 тонни

У Селещині Машівського району введено обмеження руху аварійним мостом для важковагових автомобілів загальною масою понад 24 тонни. Міст забезпечує рух через річку Тагамлик.

— Все через те, що прогонові будови мосту з роками втратили несучу здатність. Для безпеки водіїв вже встановлені відповідні дорожні знаки та бар’єрне огородження. Рух дозволений лише по центру мосту. Нині обговорюємо зі спеціалістами варіанти вирішення проблеми, оскільки тут потрібний комплексний підхід. Як тільки-но визначимося з видом ремонту, одразу візьмемося до розробки проекту. В разі необхідності будемо звертатися за додатковим фінансуванням до обласної чи районної влади. Головне, зробити рух цим мостом безпечний, — повідомив Володимир Трояновський, керівник Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Нагадаємо, що 18 квітня 2016 року у селі Млини Лохвицького району впала крайня балка мосту через річку Сула. Через обвал мосту перекрили рух автотранспорту на 172 км ділянки автодороги Р-60 «Кролевець — Конотоп — Ромни — Пирятин».

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»