У Мачухівській ОТГ вчитимуть протидії корупції

Костянтин Голбан і голова Мачухівської ОТГ Валерій БілокіньКостянтин Голбан і голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь

У Мачухівській громаді проведуть навчання в рамках проекту Міжнародної Антикорупційної Асамблеї.

27 лютого на зборах представників Мачухівської ОТГ її голова Валерій Білокінь запропонував колегам пройти курс навчання з протидії корупції. Сам говорить, що обов’язково також долучиться до тренінгу, адже бажає підтримувати гідний рівень знань у всіх, необхідних для роботи, сферах:

— Позиція нашої громади залишається єдиною. Ми прагнемо переймати європейський досвід задля благополуччя народу. Розподіл бюджету — це перше нагальне питання. Люди мають бачити куди й на що йдуть кошти. Наше завдання наразі навчитися правильно розпоряджатися матеріальними благами, аби все було лише на користь громадян.

На збори запросили Костянтина Голбана, представника Міжнародної Антикорупційної Асамблеї. Саме їх організація наразі й займається просвітою громадівців. Такі заходи проводять коштом Європейського союзу. Досвідом з українцями будуть ділитися провідні європейські фахівці.

— Правильний розподіл бюджету, контроль витрат — про це й буде йти мова на тренінгу. Щоб не виникали питання, як це у нас завжди буває, куди все поділося, — говорить Костянтин Голбан.

Костянтин Голбан і голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь Костянтин Голбан і голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь

Валерій Білокінь вважає, що місія громади проста: 

— Зрештою, все заради того, щоб забезпечити гідне життя кожного жителя. Місія проста, але потребує складних дій, зокрема, розподіл бюджету. Саме тому відтепер ми співпрацюємо з Міжнародною Антикорупційною Асамблеєю. Хороший голова громади — освічений. Тому й зареєструвався на навчання. Зареєструватися кожен може і тепер. Я говорив завжди і повторю ще раз: перш ніж казати, що щось неможливо, задумайтесь — а що зробили ви аби довести протилежне?

Представники Мачухівської ОТГ вже зареєструвалися для проходження тренінгу. Далі мають визначити добровольців, які будуть відповідати за майбутній захід. Їх місією буде залучення до нього якомога більше місцевих мешканців. Після формування списків, сторони підпишуть меморандум і визначать конкретну дату та час навчання.

Прес-служба Мачухівської ОТГ