У Мачухах відбулася друга гра з мотоболу за цей рік

Щороку в Україні проходить чемпіонат з мотоболу. Одна із найуспішніших команд — «Дружба» із Мачухівської громади, яка входить у трійку кращих по всій країні.

2 червня на мачухівському мототреці пройшла друга гра за участю «Дружби». Команда грала проти хорольської «Ниви».

Капітан мачухівської команди Іван Таран перед матчем налаштований на успіх: на його переконання, «Дружба» зможе обійти кого завгодно. Тим паче кожен гравець багато часу витратив на тренування:

— Готувалися кожного дня, але тренування на мотоциклах не завжди виходило, бо дорого. Зараз налаштовані на перемогу. Тим паче, першість на минулому матчі дуже підняла наш дух. Та й глядачі нас гаряче підтримують. Після гри до нас підходили і казали: «Будемо приходити на кожен матч і вболівати за вас».

Голова громади Валерій Білокінь Голова громади Валерій Білокінь

Іван Таран захоплюється мотоболом ще з дитинства. Любов до цього виду спорту Івану прищеплював його батько, який був одним із засновників першої мотобольної команди в Мачухах. Зараз тато Івана — тренер «Дружби».

— Сьогодні ми граємо проти хорольської команди «Нива». Буде важко, бо три роки поспіль вони отримували перше місце у мотобольних змаганнях. Але я вірю, що ми переможемо, — прокоментував Іван Таран. 

Гравці «Дружби» під час матчу Гравці «Дружби» під час матчу

Підтримувати команду Мачухівської громади прибув і голова ОТГ Валерій Білокінь. 

— Кожна гра на нашому стадіоні — свято. Сьогодні, як і завжди, зібралося багато глядачів. Прибули не тільки з Мачухівської громади, а й з усієї Полтавщини.

Валерій Білокінь зазначив, що ця гра — своєрідне дербі між командами Полтавщини.

Рахунок у другому таймі Рахунок у другому таймі

— Звісно, амбіції в обох командах величезні. Та і «Дружбі» грати з минулорічними чемпіонами тяжко. Але наші хлопці знаходяться на рівні з «Нивою», тож я налаштований позитивно. 

У першому періоді гри «Нива» спромоглася забити, що трохи підірвало настрій «Дружби». Але хлопці не здавалися і боролися до останнього. 

Матч тривав близько двох годин і завершився з рахунком «3:1» на користь «Ниви». 

Численні глядачі матчу Численні глядачі матчу

12 травня у Мачухах пройшла друга гра цього сезону. Тоді «Дружба» зустрілася з «Поділля — Мотор». Матч завершився перемогою мачухівської команди з рахунком «6:0».

Як і минулої гри, біля мотоболу облаштували зону відпочинку для вболівальників. Там смажили шашлик, розливали пиво та інші напої. Для дітей встановили надувну гірку і продавали солодку вату.

Ярослава ФОНІНА