У Мачухах обговорили проект програми соціально-економічного розвитку

Засідання бюджетної комісії Мачухівської громадиЗасідання бюджетної комісії Мачухівської громади

На бюджетній комісії 27 березня у Мачухівській ОТГ обговорили та прийняли проект програми соціально-економічного розвитку. Згідно цієї програми громада розвиватиметься наступні декілька років, тому до її обговорення залучили депутатів та громадськість.

Голова Мачухівської громади Валерій Білокінь напередодні опитав депутатів сільської ради:

— Треба було визначити, які проблемні питання є у кожному окрузі, чого прагнуть люди. При підготовці проекту програми соціально-економічного розвитку її автори прагнули вирішувати саме ті проблеми і розвивати саме ті сфери, які важливі жителям громади.

На засідання бюджетної комісії були присутні її члени — голова Олег Хардін, заступниця Ірина Власюк та секретар Світлана Черняк, — запрошені гості: Валерій Білокінь, його заступник Василь Басараб та члени виконкому. Серед інших питань — виділення коштів на потреби Калашниківського НВК:

— Вчителі цієї школи готують справжніх чемпіонів. Наприклад, цього року одна з учениць зайняла призове місце під час захисту робіт Малої академії наук. У школі дуже розвинена творча та спортивна складова, діти постійно розвиваються і перемагають у різноманітних конкурсах. Тому підтримка школи — у інтересах громади, — переконаний голова громади Валерій Білокінь.

Голова Мачухівської громади Валерій Білокінь Голова Мачухівської громади Валерій Білокінь

Члени бюджетної комісії також ухвалили виділити кошти на благоустрій території ОТГ. Зокрема, для прибирання громади після осінньо-зимового періоду, оновлення зелених насаджень; виділили кошти і на витрати приватних осіб, які допомагали технікою під час прибирання снігу. Зусиллями зокрема і жителів та місцевих підприємств Мачухівська громада уникнула катастроф під час снігових заметів.

Голова бюджетної комісії Олег Хардін Голова бюджетної комісії Олег Хардін

Одне з найбільш обговорюваних питань — виділення матеріальної допомоги жителям сіл. Голова комісії Олег Хардін підсумував, що варто визначити стійкі критерії, за якими справедливо і незалежно виділяти матеріальну допомогу.

З питань, піднятих на бюджетній комісії, депутати будуть голосувати та приймати рішення на сесії Мачухівської сільської ради 28 березня.

Прес-служба Мачухівської ОТГ