У Лубнах поліція «прикрила» «Лото Маркет»

Лубенська поліція викрила у райцентрі гральний заклад, який діяв під виглядом «Лото Маркета»

11 серпня було оперативники Лубенського відділу поліції провели санкціонований обшук у приміщенні на центральній вулиці міста. Там, за інформацією оперативних співробітників, функціонував зал гральних автоматів під виглядом «Лото Маркета». Про це повідомила прес-служба Лубенського відділу поліції.

В ході проведення обшуку за даною адресою із закладу поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, комплектуючі до неї, блок відеоспостереження, а також грошові кошти та різного роду документацію. Під час проведення обшуку у закладі за ігровою технікою знаходилися відвідувачі, які продовжували грати.

Вилучену комп’ютерну техніку, а також комплектуючі до неї поліція направила на проведення технічної експертизи. За фактом діяльності закладу правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 КК України (Зайняття гральним бізнесом). Організаторам загрожує від 170 000 до 680 000 грн штрафу. Наразі триває слідство.

Нагадаємо, тиждень тому у Кременчуці правоохоронці «накрили» одразу 5 гральних закладів і вилучили понад 100 комп’ютерів.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»