У лор-відділенні дитячої міської лікарні Полтави зроблять капітальний ремонт

Другий рік поспіль міська влада активно ремонтує лікувальні заклади. Ось і зараз Полтавська міськрада виділила 3 млн. грн на капітальний ремонт одного з відділень дитячої лікарні. На зміцнення матеріально-технічної бази з бюджету виділені 28 млн. грн, з них 16 — на придбання медобладнання.

Депутат Полтавської міськради Андрій Матковський особисто перевіряє якість виконання робіт у дитячій лікарні:

— Дуже хочеться, щоб діти не хворіли, але, на жаль, понад 14 тисяч полтавців щороку звертаються за допомогою до цієї лікарні. Ми маємо створити сучасні умови для надання дітям медичної допомоги.

Капітальний ремонт у лікарні проводиться в отоларингологічному відділенні. Наразі тут активно працюють будівельні бригади, а лікарі сподіваються, що вже у травні пацієнтам буде комфортно в оновлених палатах.

Головний лікар ДМКЛ Лариса Савченко говорить, що на лікуванні з лор-патологією перебувають діти не тільки з міста, а й з області:

— Лор-відділення дитячої лікарні розраховане на дев’ять палат і 35 ліжок. З них три палати будуть призначені для індивідуального лікування, для перебування лише мами та дитини. Тут обладнали навіть душові кабіни. Інші бокси — загальні, на 3 ліжкомісця кожен.

Зараз деякі палати вже готові приймати перших пацієнтів, в інших ще тривають оздоблювальні роботи. 

— Сьогодні ми побачили, що роботи йдуть за планом — закуплені нові меблі, але дечого ще бракує, — говорить Андрій Матковський. — Тому ми обов’язково допомагатимемо створити належні умови для лікування. І дай Боже, щоб наші діти менше хворіли.

Протягом 2016 року для отоларингологічного відділення лікарні закупили майже на 200 тис. грн обладнання та на 70 тис. грн медичних меблів.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради