У Ліску будують нову дорогу

У Ліску розпочато роботи щодо сполучення вулиць Верхолянська та Ползунова У Ліску розпочато роботи щодо сполучення вулиць Верхолянська та Ползунова

Незабаром у мікрорайоні Лісок, на місці колишнього болота, з’явиться довгоочікувана дорога. Вона з’єднає вулиці Верхолянську та Ползунова, позбавивши незручностей значну частину місцевих жителів.

Мешканці Ліску давно чекали на таке сполучення, адже прямого шляху до головної вулиці селища не було.

— Щоб дістатися до головної магістралі Ліску, треба було об’їжджати понад кілометр, що тягло за собою затрати і часу, і коштів, — говорить мешканець селища В’ячеслав Когут.

На початку 90-х років, коли люди почали масово отримувати земельні ділянки на цій території, дорогу спроектували. Проте, плани залишилися тільки на папері. З проханням допомогти вирішити цю проблему місцеві мешканці звернулися до команди депутата міської ради Андрія Матковського. 

Асфальтування дороги в Ліску

Володимир Корчака проінспектував хід виконання робіт у с. Лісок

Колега депутата по фракції, Володимир Корчака зазначив, що на сьогодні виконаний проект і визначена підрядна організація:

— На сьогоднішній день виконаний проект, визначена підрядна організація, розпочаті будівельні роботи. Ми сподіваємося, що через два-три тижні роботи будуть закінчені.

Спочатку магістралі прокладуть 80 метрів асфальту, а далі продовжиться щебенева основа. Велику увагу приділяють безпеці житлових будинків від підтоплень.

— Щоб не піднімалася вода і ґрунтові води, ми проклали трубу, через яку відбуватиметься водовідведення по струмку в річку Коломак, — зауважив майстер ТОВ «Полтававодопровід» Володимир Кузін.

Володимир Корчака, у свою чергу, акцентував, що всі питання щодо виконання робіт мешканці вирішують спільно з підприємством «Полтававодопровід». Прокладаючи магістраль, разом з відходами від будівництва, робітники ліквідують невеликі локальні звалища, що утворилися на цій території. Загалом вивезли понад 3 тис. кубометрів непотребу.

Володимир Корчака  та Володимир Кузін

— Приємно відзначити, що до роботи з благоустрою селища активно долучаються і мешканці, — відзначає депутат міськради. — Близько місяця тому висадили 2 тисячі саджанців сосни, дуба та берези. 

Перші автомобілі зможуть проїхати цією дорогою вже у середині травня. До цього часу мають відремонтувати і основний шлях, яким курсує громадський транспорт — вулицю Ползунова.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради