У Кременчуцьке водосховище випустили понад 2,5 тонни риби

Днями провели зариблення на Кременчуцькому водосховищі. У водойму випустили більше 2,5 тонн білого товстолоба. Як проходить цей процес та чому це важливо для підтримки біологічного різноманіття розповіла очільниця Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич.

— Це зариблення провели 21 листопада, близько 17:30 годин вечора. Випустили мальків білого товстолоба до Кременчуцького водосховища, у районі села Пронозівка, що в Глобинському районі. Це стало можливим завдяки небайдужості користувачів, що проводять промисел водних біоресурсів в акваторії Кременчуцького водосховища. Саме за їх кошти і провели зарибнення, — розповіла керівник Полтавського рибоохоронного патруля. 

Цього разу у Кременчуцьке водосховище випустили 2580 кг рибин білого товстолоба. Загальна сума — 64,5 тис. грн. 

— Під час вибору місця покупки зверталася увага на умови вирощування та якості риби. Промоніторили все максимально, щоб отримати гарний результат. Вибір зупинили на одному із кращих товарних господарств Чутівського району. Це дало змогу отримали зарибок високої якості, який має добру наважку — 360 грамів, — додала Оксана Кулинич.

Оксана Кулинич Оксана Кулинич

Всього ж у водойму випустили 7166 мальків дворічок білого товстолоба. 

Додамо, нещодавно в акваторії Кам’янського водосховища на Дніпрі провели зарибнення

Нагадаємо, у Полтавській області інспектори рибоохоронного патруля розпочали поширення «Довідника рибалки». Роботу проводять серед рибалок любителів безпосередньо під час рибоохоронної діяльності.

Задля охорони зимуючої риби та згідно «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України» та «Правил любительського та спортивного рибальства» Полтавський рибоохоронний патруль затвердив перелік зимувальних ям, де з 1-го листопада і до кінця зими не можна рибалити

Додамо, що вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення можна повідомити за телефонами гарячої лінії: 050-747-2579; ‎096-907-5008.

Полтавський рибоохоронний патруль