У Кременчуці затримали 4 жінок, які викрали понад 100 мобільних телефонів

Жінки ромської національності обкрадали мешканців Полтавської області в громадському транспорті та коли ті перебували у чергах супермаркетів — загалом понад 100 крадіжок

13 травня у Кременчуці затримали 4 жінок: 60-ти, 56-ти, 48-ми та 26 років. Усі вони підозрюються у крадіжці понад 100 мобільних телефонів на території області. Про це повідомили у прес-службі ГУНП в Полтавській області.

За попередньою інформацією, жінки є родичами та є ромами (циганами) за національністю. Вони проживають у Дніпропетровській області, в Полтавську приїжджали на таксі. Жінки «працювали» на території всієї області, проте попались саме у Кременчуці.

Перука Перука

На момент затримання група мала при собі 10 мобільних телефонів, зокрема й iPhone останньої жертви, яку пограбували в магазині «Маркетопт». Виявилось, що по прибутті у місто жінки одягали перуки й розходились по районам: телефони виймали з сумок та з кишень у людей, які перебували у чергах супермаркетів та в громадському транспорті. Загалом їх підозрюють у скоєні понад 100 крадіжок.

На цей час відомості внесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.185 (крадіжка) КК України.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»