У Кременчуці вдруге за місяць залили монтажною піною банкомати «Сбербанку»

Банкомат «Сбербанку», залитий монтажною піною Банкомат «Сбербанку», залитий монтажною піною | Фото: facebook.com/c14kremen

На сторінці організації «С14 Кременчук» вказано, що подібні акції будуть продовжуватися

У Кременчуці залили монтажною піною банкомат російського банку «Сбербанк». Вчора на сторінці організації «С14 Кременчук» повідомили про це наступним чином:

«Невідомі патріоти знову привітали Сбербанк. Доки він працює, спокою йому не буде! P.S: до річниці Майдану!»

Три тижні тому банкомати «Сбербанку» вже заливали монтажною піною. 4 листопада «С14 Кременчук» так прокоментували хуліганський вчинок:

«Сьогодні в банкомат «Сбєрбанка» замість картки, невідомі залили монтажну піну. Нехай клієнти і латентні сєпари льють сльози, зняти гроші буде затратніше. За спонсорування тероризму ви будете відповідати перед суспільством!»

Нагадаємо, що у Полтаві, в квітні 2016 року на центральному відділенні «Сбербанку» закрили слово «Росії».

У березні 2017 року невідомі розмалювали приміщення Сбербанку і порадили його працівникам «збирати речі і їхати в Росію».

Довідково. «С14» (Січ) — організація, що сповідує український націоналізм. Проводила низку акцій та ініціатив проти українофобів, ліворадикалів та комуністів. На думку відомого дослідника пострадянських ультраправих рухів Андреаса Умланда, C14 є неонацистською організацією. Із листопада 2017 року, Консорціум із дослідження та аналізу тероризму (TRAC) вніс С14 до переліку терористичних організацій.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»