У Кременчуці та Гребінці поліція припинила діяльність 10 закладів грального бізнесу

У Кременчуці правоохоронці вилучили 60 гральних апаратів із 9 закладів, в Гребінці припинив діяльність один заклад

Правоохоронці Кременчуцького відділу поліції, патрульні поліцейські, спільно з працівниками Управління захисту економіки в Полтавській області та місцевою прокуратурою припинили діяльність 9 гральних закладів, які діяли в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні». Про це повідомили у Кременчуцькому відділі поліції та Управління захисту економіки Полтавщини

— Правоохоронці вилучили понад 60 гральних апаратів, сервери, картки гравців та учасників розіграшів, чорнові записи та грошові кошти, отримані від присутніх в холах гравців. Дозвільних документів на діяльність гральних холів представники закладів поліцейським не надали. Вилучене комп’ютерне обладнання слідчими буде направлено на експертне дослідження, — повідомив Віталій Ботвина, — керівник поліції міста.

Паралельно із цим поліцейські Гребінківського відділу поліції провели обшуки у нелегальних ігрових закладах під виглядом інтернет-кафе.

В ході проведення обшуку із закладу були вилучені комп’ютерні системні блоки. Вилучена комп’ютерна техніка була направлена для проведення експертизи. Також на вище вказані речові докази слідча суддя Гребінківського районного суду наклала арешт. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за зайняття гральним бізнесом.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»