У Кременчуці припинили діяльність чотирьох сутенерів та сімох проституток

Полтавка та троє кременчужан організували у Кременчуці «інтим-бізнес», до якого залучили 7 дівчат віком від 19 до 25 років

Працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми припинили діяльність групи із чотирьох осіб, які втягнули дівчат в «бізнес» з надання сексуальних послуг.

Злочинну діяльність організували 28-річна полтавка та мешканці Кременчука віком 22, 40 та 38 років. Ці особи використовували у Кременчуці сімох дівчат, віком від 19-ти до 25-ти років, для надання клієнтам інтимних послуг.

— Встановлено, що жінки віком 28 та 22 роки приймали замовлення від клієнтів, здійснювали збір грошових коштів з дівчат та контролювали їх діяльність, — повідомив начальник поліції Полтавської області Олег Бех. — Двоє чоловіків віком 38 та 40 років на автомобілі розвозили їх до клієнтів та здійснювали збір коштів за надані послуги.

Поліцейські провели ряд санкційованих обшуків та вилучили речові докази.

Триває досудове розслідування у рамках відкритого раніше кримінального провадження за частиною 2 статті 303 Кримінального кодексу України (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, вчинені щодо кількох осіб або повторно, або за попередньою змовою групою осіб). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

Нагадаємо, що восени 2016 року в Кременчуці сутенерша брала за годину інтим-послуг від 400 до 700 гривень.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»