У Кременчуці провідники протестували проти скасування потягів до Новоолексіївки, Москви та Харкова

Провідники потягів обіцяють, що готові вдатися до всеукраїнського «італійського» страйку

21 березня кременчуцькі працівники Південної залізниці протестували проти скасування потягів, зокрема «Кременчук — Новоолексіївка — Кременчук», «Кременчук — Москва — Кременчук» та «Кременчук — Харків — Кременчук». Паралельно вільні профспілки залізничників анонсують через 20-30 днів проведення всеукраїнського «італійського» страйку.

Про це йдеться у сюжеті «Громадського ТБ.Кременчук». За словами мітингувальників, відміна потягів призвела до того, що 78 провідників фактично втратили роботу, а кременчужани не мають змогу їздити по Україні та закордон залізничним транспортом, який дешевше від маршруток. Провідник Тетяна Боброва переконана, що практика скасування потягів, які формуються та відправляються з Кременчука, незабаром призведе до того, що міський залізничний вокзал взагалі стане пусткою.

Провідники протестували проти відміни потягів - Громадське.Кременчук

Голова вільної профспілки залізничників машиніст Сергій Москалець впевнений, що така ситуація на українській залізниці створюється в угоду олігархам, які лобіюють тільки вантажні перевезення за рахунок пасажирський потягів.

Італійський страйк — різновид страйку, різке зниження працівниками темпу роботи внаслідок надто суворого додержання службових інструкцій або навіть повне припинення праці за одночасного збереження їхньої присутності на робочих місцях.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» у 2012 році відміняла дизель-поїзд підвищеного комфорту 843 «Полтава — Кременчук», з відправленням приблизно 8:10 з Полтави та прибуттям об 11-й.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»