У Кременчуці поліція «прикрила» черговий «Лото маркет»

У Кременчуці поліція вилучила з «Лото маркету» 9 комп’ютерів та гроші

Про незаконну діяльність грального закладу в поліцію повідомили мешканці Кременчука. На місце прибули поліцейські Кременчуцького відділу поліції та працівники Управління захисту економіки Полтавщини. Про це повідомила прес-служба Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області.

Слідчі Кременчуцької поліції та оперативники УЗЕ в Полтавській області вилучили 9 гральних апаратів, сервер, картки гравця та учасників розіграшів (понад 3000 штук), чорнові записи щодо обліку гравців та грошові кошти, отримані від присутніх в холі гравців.

Дозвільних документів на діяльність грального холу представники закладу надати не змогли. Судячи з оперативних фото, хол діяв під виглядом «Лото маркету» чи «Лото в мережі».

— В незаконно діючому гральному залі поліцейські побачили потенційних гравців. Раніше вони потрапляли в поле зору правоохоронних органів за вчинення адмінпорушень. Серед були і особи, які перебувають під слідством за вчинення кримінальних правопорушень, — повідомив керівник кременчуцької поліції Олександр Коцар.

За фактом пригоди правоохоронці вирішують питання про відкриття досудового розслідування за ч.1 ст. 203-2 ККУ (Зайняття гральним бізнесом). Організаторам бізнесу загрожує від 170 тисяч до 680 тисяч гривень штрафу.

Нагадаємо, на початку червня у Києві, на Оболоні, правоохоронці «прикрили» п’ять нелегальних гральних закладів, діяльність яких організували мешканці Кременчука.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»