У Кременчуці матір залишила 4 дітей та пішла на нічну гульбу із друзями

У Кременчуці багатодітна 24-річна матір залишила чотирьох дітей самих на ніч та пішла гуляти з друзями

Вночі до поліції, рятувальників та швидкої надійшло повідомлення від мешканців будинку про те, що у під’їзді знаходиться дві дитини — 3 та 5 роки і вони не можуть потрапити до своєї квартири. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

Як повідомила прес-служба Нацполіції в Полтавській області, коли поліцейські прибули за вказаною адресою, то у зачиненій квартирі виявили ще двох дітей — 1 та 2 роки. Дорослих у помешканні не було.

Вранці вдалося розшукати 24-річну матір, яка повідомила, що пішла на зустріч з друзями. Також вона запевнила, що дітей вклала спати.

На горе-матір складено протокол про адміністративні правопорушення за невиконання за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей (ч.1 ст. 184 КК України).

Відтепер родина знаходиться на обліку у відповідних соціальних служб.

Нагадаємо, що 3-го липня 2017 року у Полтаві на вул. Героїв Сталінграду кондуктор тролейбуса помітила хлопчика, який загубився. Пізніше комісія встановила особу батька дитини, перевірила умови перебування дитини в родині та виявила ще одного малолітнього хлопчика, який має явні ознаки інвалідності. 5 липня поліції Полтави вдалося розшукати горе-матір дітей, яка була у стані алкогольного сп’яніння — 2,38 проміле.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»