У Кременчуці через сальмонельоз почали перевіряти стихійні ринки

Посилити роботу по перевірці місць стихійної торгівлі – таке доручення дав мер Кременчука Віталій Малецький.

Як повідомили в міськраді, мер дав таке доручення на засіданні надзвичайної протиепідеміологічної комісії, де розглядали ситуацію можливого захворювання жителів на сальмонельоз, а також визначали заходи з профілактики та попередження цієї інфекції серед населення міста.

Керівник міста зазначив, що в нинішніх умовах такі місця повинні бути під особливим наглядом комісії, тому доручив начальнику управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмилі Жорняк за участі представників правоохоронних органів та санітарної служби проводити систематичні рейди-перевірки місць, де здійснюється незаконна торгівля, зокрема продуктами харчування, які можуть переносити сальмонелу.

Він звернувся до кременчужан з проханням не нехтувати особистим здоров’ям і власною безпекою, не виручати недобросовісних підприємців, купуючи у них неперевірені продукти харчування.

За інформацією Людмили Жорняк, вчора, 18 серпня, було проведено два рейди-перевірки, в рамках яких за фактом порушень чинного законодавства складено адміністративні протоколи.