У Корпусному парку Полтави можуть створити бігову доріжку

Протягом першої доби майже петицію підтримали 170 полтавців. Автор їдеї – полтавка Антоніна Білоус. Вона  закликає прокласти бігову доріжку по внутрішньому колу Корпусного парку. У передмові до документу, авторка написала, що бігова доріжка допоможе уникнути травмонебезпечних ситуацій:

« – Особливо це актуально в зимовий період, коли зовнішнє коло взагалі не розчищається і спортсмени бігають прямо на проїжджій частині. Наприклад, будь-хто, — спортсмен, велосипедист, або тварина, які з’являються на дорозі, на зовнішньому колі парку, — нехтують своєю безпекою».

Через кілька годин після публікації петиції, про неї написав і секретар Полтавської міської ради, в.о. міського голови Олександр Шамота:

— Підтримую ідею розвитку легкої атлетики у місті, вона давно назріла. Але на питання облаштування місць для зайнять спортом потрібно дивитися дещо ширше. Їх варто робити не тільки у центрі, а по всьому місту в спеціально відведених для цього місцях.

Антоніна Білоус зазначає, що неодноразово чула від водіїв агресивні коментарі щодо спортсменів, тому і придумала вихід з ситуації.

Для збору решти 79 голосів Антоніна Білоус має ще 59 днів. Підписати петицію можна тут: http://petition.rada-poltava.gov.ua/petition/view?id=330.

Раніше ми розповідали У Полтаві будуть скейтпарк, освітлені переходи і Райський сад