У Кобеляцькому районі браконьєри незаконно виловили понад 100 кг риби

Вчора у Кобеляцькому районі на Дніпродзержинському водосховищі в результаті спільних рибоохоронних заходів Полтавського рибоохоронного патруля з Сектором водної поліції Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області затримано трьох браконьєрів. Чоловіки встигли виловити більше 100 кг риби.

Деталі затримання повідомила очільниця Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич.

— Браконьєрів затримали вчора, в 8:30 ранку, на Дніпродзержинському водосховищі. Інспектори рибоохоронного патруля проводили рибоохоронні заходи спільно з Водною поліцією Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області. У Кобеляцькому районі, неподалік села Орлик, виявили трьох чоловіків. Вони займалися незаконним виловом риби. Це громадяни 1975, 1985 та 1988 року народження, місцеві жителі, — розповіла Оксана Кулинич.

Вона додала, що порушники при собі мали заборонені знаряддя лову — 4 ліскові сітки, та пластиковий човен. 

— Чоловіки, до моменту їх затримання патрульними, встигли виловити 107 карасів, два товстолоби, п’ять рибин окуня, судака, дев’ять щук, 14 рибин лящу, чотири сазани та три рибини лина— додала керівниця Полтавського рибоохоронного патруля.

Всього браконьєри виловили 105 кг риби. Своїми діями чоловіки завдали збитків природному фонду — 10 тисяч 285 гривень.

Порушники та незаконний улов Порушники та незаконний улов

Нагадаємо, протягом жовтня на території області інспекторським складом Полтавського рибоохоронного патруля накладено штрафів на 9 тисяч 588 грн, вилучили 707 кг водних біоресурсів та провели 97 рейдів. Викрили 214 правопорушень, а до суду направлено 5 справ для відкриття кримінальних проваджень. Порушниками правил рибальства нанесено істотну шкоду державі через свої протиправні дії. Нараховано 26 тисяч 315 грн. збитків.

Задля охорони зимуючої риби та згідно «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України» та «Правил любительського та спортивного рибальства» Полтавський рибоохоронний патруль затвердив перелік зимувальних ям, де з 1-го листопада і до кінця зими не можна рибалити

Додамо, що вилов риби регулюється Правилами любительського і спортивного рибальства. Про порушення можна повідомити за телефонами гарячої лінії: 050-747-2579; ‎096-907-5008.

Полтавський рибоохоронний патруль