У кількох районах Полтавщини податківці вилучили тонну алкоголю і 1000 пачок цигарок з Росії та Молдови

Податківці викрили розповсюдження контрафактної горілки та цигарок у кількох районах Полтавщині і вилучили тонну алкоголю та 1000 пачок тютюнових виробів, частина з яких вироблені у Росії та Молдові

Співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області вилучили підакцизної продукції на суму понад 400 тис. грн. Операція проводилася в рамках проведення досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 ККУ за фактом незаконного транспортування, зберігання і збуту підакцизних товарів. Про це повідомила перс-служба ГУ ДФС у Полтавській області.

Податківці спільно з прокуратурою з’ясували наступне. Особа, яка раніше вже притягувалася до незаконного збуту підакцизної продукції, налагодила незаконний збут населенню кількох районів Полтавської області лікеро-горілчаної продукції та тютюнових виробів. Частина з них незаконно ввозилася на територію України поза митним контролем.

Правоохоронці провели обшуки встановлених місць зберігання і збуту підакцизної продукції. З них вони вилучиди понад 1 т лікеро-горілчаних напоїв і спирту, більше 1 тис. пачок тютюнових виробів, серед яких цигарки виробництва Російської Федерації та Молдови контрабандного походження, готівкові кошти і автотранспорт. Загальна вартість вилученої продукції склала 420 тис. грн. На даний час проводяться слідчі дії.

Нагадаємо, за даними прокуратури Полтавської області, за перший квартал 2017 року правоохоронці вилучили контрафактного алкоголю та акцизу на суму 2 млн грн.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»