У Горішніх Плавнях на спортивний майданчик витратили 13 мільйонів

Будівництво спортивного майданчика у Горішніх Плавнях, який зводять на території спеціалізованої школи №5, почали два роки тому. За цей час на спільний проект міста та державного фонду регіонального розвитку виділили близько 13 мільйонів гривень – повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Днями будівництво відвідали міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький. Вони оглянули майданчик, навколо якого вже встановили огорожу та заклали основу під покриття.

— У мене виникають питання стосовно трибун для футбольних команд та гостей. Також турбує висота огорожі: її треба збільшити. На даному етапі ми можемо внести зміни, зробити все комфортніше — невдовзі допрацюємо, — зауважив Андрій Пісоцький, оглянувши будівництво.

За задумом ініціаторів проекту будівництва майданчик у Горішніх Плавнях за комфортністю не має поступатися полтавському «Динамо». Для цього споруду обладнають додатковими місцями для складів футбольних команд та тренерського штабу, виділять зони для уболівальників.

Нагадаємо, будівництво полтавського “Динамо”, який відкрили у 2016-му році, обійшлося у суму близько 10 мільйонів гривень.