У голови Полтавської ОДА з’явиться заступник з питань децентралізації

У Валерія Головка з’явиться шостий за ліком заступник, який опікуватиметься питаннями децентралізації

Кількість заступників голови Полтавської ОДА Валерія Головка збільшиться до шести — нову штатну одиницю введуть для введення питань впровадження децентралізації.

За нашими даними, новим заступником стане Тимофій Голбан, який з 27 липня 2017 року є директором Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА. Поки він сам не коментує своє можливе призначення.

На цей момент Валерій Головко має п’ять заступників: Андрія Пісоцького, Олега Пругла, Романа Товстого, Миколу Білоконя та Катерину Бойко. Остання очолює апарат облдержадміністрації.

Керівництво Полтавської облдержадміністрації Керівництво Полтавської облдержадміністрації

Ще у 2015 році тодішній прем’єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко анонсував ініціативу Кабміну — введення додаткової посади заступника голови обласної державної адміністрації, який відповідатиме виключно за процес децентралізації.

В Україні такі посади вже створені в інших ОДА, наприклад, у Миколаївській. Так, у 2016 році згідно з рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсного відбору на посаду заступника голови ОДА з питань фінансів, економічного розвитку, децентралізації став Олександр Кушнір.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»