У Глобинській об’єднаній громаді відкрили новий сучасний ЦНАП

Сьогодні у Глобинській територіальній об’єднаній громаді відкрили новий Центр надання алміністративних послуг (ЦНАП). На відкриття завітали і представники Програми «U-LEAD з Європою» та керівництво області.

Проект розпочали за ініціативи Глобинського міського голови Станіслава Джуся. Усі роботи з реконструкції приміщення громада здійснила за власний рахунок. На думку міського голови реалізація цього проекту була б неможливою без підтримки уряду та обласної влади:

— Кабінет Міністрів частково надав нам субвенцію. Наші партнери «U-LEAD з Європою» надали нам меблі, технічне оснащення, програмне забезпечення та підвищили кваліфікаційний рівень наших спеціалістів.

Інна Іщенко та Андрій Пісоцький Інна Іщенко та Андрій Пісоцький

Відкриття ЦНАПу у Глобино Відкриття ЦНАПу у Глобино

Станіслав Джусь та Валерій Головко Станіслав Джусь та Валерій Головко

Відтепер Глобинський ЦНАП може обслуговувати понад 1600 мешканців громади та якісно надавати більше 100 видів адміністративних послуг.

Керівник початкової фази по покращенню якості місцевих послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Сусанна Делланс вважає, що у сучасному демократичному суспільстві керівництво громади повинно працювати на те, щоб зробити життя своїх мешканців зручним та комфортним:

— Цей сучасний ЦНАП є прикладом того, як можна покращити життя громадян. Я вдячна громаді та її керівництву за ефективне партнерство та позицію, щодо розвитку ОТГ. ЦНАП відповідає сучасним моделям надання послуг.

Валерій Головко на відкритті ЦНАПу Валерій Головко на відкритті ЦНАПу

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив, що відкриття ЦНАПу у Глобинській громаді — це підтвердження дієвості реформи децентралізації:

— Процес впровадження реформи був надзвичайно важкий. Але сьогодні Полтавщина займає лідируючі позиції на теренах України по впровадження цієї фундаментальної реформи. Але без підтримки наших європейських партнерів, без їх методологічної і фінансової підтримки, нам було б важко впроваджувати реформи. Сподіваюся, що люди з перших днів відчують, що послуга надається у повному обсязі, вчасно і в найкоротші терміни.

Директор Департаменту економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко зазначила, що окрім надання адміністративних послуг громада має продумати шлях надання якісних соціальних послуг:

— Відкриття ЦНАПу це лише початок роботи: надання послуг, відремонтовані садочки та школи, вуличне освітлення. Ще багато всього є в планах Глобинської громади. Сподіваюся, що найближчим часом у цьому центрі почнуть надавати і соціальні послуги.

Послуги які надаються у ЦНАпі Послуги які надаються у ЦНАпі

Валерій Головко вручив Станіславу Джусю почесну грамоту та атрибути міського голови. Також, усім спеціалістам, яка віднині будуть працювати в ЦНАПі вручили сертифікати, про підвищення кваліфікації.

Після урочистої церемонії обласна влада разом із керівниками проекту перерізали стрічку та перевірили роботу ЦНАПу.

Нагадаємо, що «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Ольга РИБЧИНЧУК, редактор проекту «Слово Громади»