У Галереї мистецтв відкрили виставку Народного художника Володимира Колеснікова « Koles. Життя в мистецтві»

Гідно продовжили справу художника його сини – Володимир молодший і Дмитро. У квітні 2014 року вони презентували виставку «Україна – Португалія», що набула широкого резонансу по всій країні. Володимир Колесніков працював усе життя – невпинно, невтомно. Життя його обірвалося надзвичайно рано. Художник Євген Курбала був другом і соратником Володимира Колесникова. Разом вони створили найвідоміші монументальні роботи.

Ці роки поруч з генієм для пана Євгена – найдорогоцінніший спогад:

Ми з ним дружили, і зробили багато монументальних робіт у місті. До останнього були друзями і спілкувалися. І за ввесь час, коли ми робили спільні роботи, було повне взаєморозуміння.. Увесь час мене поражала його пррацездатність. Згорів він на роботі. Скільки робіт, стільки він написав за своє життя – на п’ять життів хватить. Графіка, монументальні роботи, плакати, інші роботи. Надзвичайна працездатність!

Володимир Колесніков постійно переймався проблемами буття. Більшість його творів носить символічний характер. Роботи Колесова – незвичайний спалах енергії, емоцій, занурення у феєричний світ барв та пластики. Особливо багато робіт присвячених танцюристам.