У ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ ВІДКРИЛИ ВИСТАВКУ НАЙМЕНШИХ ВИХОВАНЦІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ

« Барвистий світ дитинства» – таку назву отримала нинішня експозиція. Представили на ній 56 малюнків такілька десятків мініатюрних скульптурних робіт.

Тематика та жанрове різноманіття вражає. Тут можна побачити роботи виконані гуашшю, аквареллю, олівцями. А ще – батик та олійні фарби.

Виставка збірна,тут беруть участь учні від восьми і до тринадцяти років .

« Наші старші вихованці є постійними учасникамирізноманітних творчих звітів. Скажімо, у минулому роціу нас було55 переможців конкурсів. А молодші діти виставляють роботи, переважно, у школі. Аби підтримати їх і влаштувати своєрідний « дебют» ми вирішили організувати виставку саме у Галереї мистецтв. Вважаємо, що для них це буде чудовим стимулом» – розповіла директор Полтавської художньої школи Ірина Конопля.

Готувалися до виставки старанно, адже відібрали роботи кращих з кращих.

« Загалом, цікавість дітей до живопису з року в рік збільшується. Вони залюбки малюють , хоча і маємо нині певний стереотип, що малечуне цікавить нічого, окрім гаджетів. Дуже приємно, коли наші учні мріють поєднати своє життя з мистецькими спеціальностями і стають архітекторами, дизайнерами чи художниками» – зауважила викладач Анна Назаренко

Загалом, діти навчаються у художній школі сім років. Під час навчального процесу опановують живопис, малюнок, декоративно прикладне мистецтво та безліч технік. За 55 років історії Полтавська художня школа виховала цілу плеяду відомих майстрів.

Побачити виставку « Барвистий світ дитинства» можна завітавши до зали ім. Саші Путрі . Вона діятиме до 11 березня.