У дитсадочку «Віночок» замінили 76 віконних конструкцій

Більше 700 тисяч гривень міська влада виділила на металопластикові вікна для дитячого садка «Віночок». За ці кошти вдалося встановити 76 віконних блоків.

Відтепер у дитячому закладі не лишилося жодної старої дерев’яної рами. Вікна замінили в усіх 14 групах. Завідуюча ДНЗ № 2 «Віночок» Антоніна Рвачова говорить, что стало відчутно комфортніше, тепліше й світліше. Але основне, вважає завідуюча, заміна вікон дає значну економію тепла.

— В усіх приміщеннях нашого дошкільного закладу замінені вікна. Роботи проведені в групах, у спортивній та музичній залах, на кухні, в медичному кабінеті та коридорах. Звичайно, покращився зовнішній вигляд садочка. Але основне, що нові вікна дозволять нам економити тепло, щоб діткам було затишніше.

Якість та темпи виконання робіт особисто перевірив депутат міськради Андрій Матковський.

— До роботи приступили 1 квітня. На заміну 76 вікон вистачило три дні, — зазначив депутат. — Звичайно, ще потрібен час на відкоси, штукатурку й фарбування. Ці роботи займуть близько 10 днів. Вже незабаром малеча займатиметься в оновлених приміщеннях.

Депутат міськради Андрій Матковський Депутат міськради Андрій Матковський

Андрій Матковський говорить, що за два роки замінять вікна в усіх полтавських навчальних закладах.

— Роботи по заміні віконних блоків у школах і дитячих садках розпочалися ще в 2016 році. Я думаю, в поточному році завершимо їх у дитсадках. А доки в школах мінятимуть вікна, в садочках оновлять дитячі майданчики. Це також у планах на майбутнє, — зазначив депутат.

Загалом з початку року заміна віконних блоків запланована в 23 дитсадках на загальну суму понад 18 млн грн. Цей процес мають намір закінчити до 1 червня. На останній сесії міської ради 24 березня депутати ухвалили зміни до бюджету міста й виділили додаткові кошти на галузь освіти. Зокрема, майже 9,5 млн грн — на виготовлення проектно-кошторисної документації та на виконання капітальних ремонтів із заміною віконних блоків у 20 освітніх закладах.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради