У дошкільному навчальному закладі «Малятко» відбувся інклюзивний марафон

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу № 59 «Малятко», що по вулиці Героїв Сталінграду, 16, відбувся інклюзивний марафон. Майже сто дітлахів, у тому числі й вихованці садочка, спробували свої сили у вправах на інвалідних візках, на заняттях з жестової мови, в майстер-класах з розвитку моторики рук та уважності.

Дитячий садочок № 59 спеціалізується на інтеграції в суспільство дітей з особливими потребами. Тому саме на базі цього закладу відбувається традиційний інклюзивний марафон, зазначила директор закладу Любов Січкар. Вона привітала учасників марафону та побажала успіхів та гарних результатів:

— Нехай цей день запам’ятається цікавим та веселим. Дякую батькам за те, що знайшли можливість завітати до нас разом зі своїми дітками і підтримати їх.

Любов Січкар Любов Січкар

Марафон проходив за підтримки міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту та закладу-центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Вони забезпечили необхідний інвентар та знаряддя для проведення змагань. Також співробітники «Спорту для всіх» працювали з малечею на окремих локаціях.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Ромас підкреслила, що дітям, яким усе життя судилося боротися з тяжкими обставинами долі, необхідна особлива увага та підтримка.

Олена Ромас Олена Ромас

— Інклюзивний марафон — це добра традиція садочку № 59. Щира подяка директору Любов Січкар, яка так турбується про дітей з особливими потребами! — зазначила Олена Ромас.

Учасники заходу створювали обереги з природних матеріалів, виконували картини в техніці «квілінг», робили орігамі. Такі заняття допомагають досягти душевного спокою, рівноваги. Найбільш зворушлива локація — малювання. Тут діти на папері зображали свої мрії. А вони в них прості — жити без бар’єрів.

По завершенню марафону усі юні учасники отримали від організаторів у подарунок набори канцтоварів.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради