У будинку по вулиці Симона Петлюри, 13 відремонтували старий трубопровід

Оновлені труби в будинку на вул. Симона Петлюри, 13 Оновлені труби в будинку на вул. Симона Петлюри, 13

У Полтаві тривають капітальні ремонти житлового фонду. На їх виконання спрямовано близько 70 млн. грн.

У місті лагодять покрівлі та ліфти, ремонтують сходові клітини і трубопроводи. Зношеність останніх — одна з основних проблем. На неї найчастіше скаржаться мешканці багатоповерхівок міста, які зводилися більше 40 років тому. Мешканці будинку по Симона Петлюри, 13 говорять, що підвали будинку часто підтоплюються.

— Труби у підвалі старі, часто ставалися пориви. Сюди іноді без чобіт і не зайдеш, — розповідає Тетяна Тюлюкіна.

У будинку близько 100 квартир, в переважній більшості яких мешкають пенсіонери. Власники квартир кооперуючись замінювали водопровідні та каналізаційні «стояки». Однак поміняти трубопровід в підвалі за власний рахунок мешканцям несила. Вони фіксують пориви, звертаються із листами про необхідність ремонту трубопроводів, термін експлуатації яких вийшов 7 років тому.

Цьогоріч завдяки ініціативі депутатів спеціалісти виконали роботи по заміні старих труб. Представник підрядної організації Олексій Лисенко зазначив, що вони замінили теплообмінник, старий трубопровід опалення, постачання гарячої та холодної води:

— Труби були в жахливому стані — іржаві, місцями протікали, теплообмінник був зношений. Тут зарадити можна тільки капітальним ремонтом та заміною трубопроводів, — підкреслив Олексій Лисенко.

Андрій Матковський спілкується з мешканцями будинку Андрій Матковський спілкується з мешканцями будинку

Депутати з команди Андрія Матковського завітали дізнатися в мешканців, чи задоволені вони якістю робіт та отримати нові доручення. Вони зазначили, що депутати, які підтримали міський бюджет на 2017 рік, подали пропозиції щодо ремонту житлових будинків:

— Депутати нашої команди постійно спілкуються із мешканцями. Тож про проблеми ми знаємо безпосередньо від самих полтавців. Усі звернення та зауваження беремо під контроль. По мірі надходження готуємо пропозиції для плану ремонтних робіт житлового фонду, благоустрою міста, ремонту доріг та дворів.

Обранець підкреслив, що на сьогодні пріоритетом його команди є ремонт житлового фонду.

— Крок за кроком маємо зробити реконструкцію всіх підвальних приміщень, дахів, відремонтувати під’їзди, доріжки, дворові території.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради