У будинку по Сортувальній, 19 ремонтують підвал та замінюють трубопроводи

Юлія Мелкумова і Андрій Матковський під час зустрічі із жителями будинку по вулиці Сортувальній, 19 Юлія Мелкумова і Андрій Матковський під час зустрічі із жителями будинку по вулиці Сортувальній, 19

У Полтаві тривають роботи з оновлення трубопроводів, покрівель, сходів та ліфтів.

Зараз ремонтують п’ятиповерхову будівлю по вулиці Сортувальній, що зведена як відомче житло для працівників залізниці у 1986 році. Будівля не має технічного поверху та балконів. Мешканці будинку розповідають, що капітального ремонту тут ніколи не проводили. Декілька років тому почалася передача цього та 8 сусідніх будинків по Сортувальній на баланс міської ради.

— Залізниця передала медичний заклад на баланс міста. Тепер вона стала міською лікарнею № 3. У комунальну власність передають ще й житлові будинки. Тому, щоб нам зробили ремонт в домі, ми почали звертатися вже безпосередньо до міської влади, — зазначила Наталія Чепіга, що мешкає по Сортувальній, 19.

Наталія Чепіга Наталія Чепіга

Зустріч із мешканцями Зустріч із мешканцями

За три десятиліття прогнили підвальні комунікації будинку. Допомогти мешканцям взялися депутати команди Андрія Матковського.

— Ми замінили труби опалення та каналізаційні. Використовували чеський пластик. За гарантією підрядника, найближчі 20-30 років туди тепер можна не заглядати, — зазначила депутат Полтавської міської ради Юлія Мелкумова.

Зараз у будинку замінюють труби для подачі води. 

У будинку по вулиці Сортувальній, 19 замінені труби опалення та каналізаційні У будинку по вулиці Сортувальній, 19 замінені труби опалення та каналізаційні

— Багато житлових будинків у Полтаві потребують ремонту дахів, під’їздів та міждворових проїздів. Але проблема заміни трубопроводів стоїть ледь не в кожному другому. Каналізаційні мережі застарілі та зношені. Тому пориви труб і затоплення підвалів відбуваються дуже часто, — зазначив депутат міської ради Андрій Матковський. 

Також обранець зазначив, що його команда приділяє особливу увагу проблему мешканців віддалених мікрорайонів під свій контроль. Адже у тутешніх мешканців багато невирішених питань. Серед них і незадовільний стан доріг. 

Андрій Матковський, наголосив, що за літо в цьому мікрорайоні відремонтують дорожнє покриття по вулицях Сортувальній, Деповській, Ползунова та Харківській.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради