У будинках по Кондратенка, 7 та Гетьмана, 11 і 13 завершили ремонт покрівель

Капітально відремонтована покрівля будинку по вул. Кондратенка, 7 Капітально відремонтована покрівля будинку по вул. Кондратенка, 7

У розпалі ремонтні роботи будинків міста. Для покрашення технічного стану та умов проживання в будівлях оновлюють покрівлі, ремонтують сходові клітини, замінюють трубопроводи. Загалом, ремонтні роботи цьогоріч заплановані у 350 будинках. Першочергово ремонтуються ті, що зведені 40-50 років тому.

Серед них і будинок по вулиці Кондратенка, 7. Нещодавно тут капітально відремонтували покрівлю.

Мешканка п’ятиповерхівки Валентина Носкова розповіла, що будинок збудований понад півстоліття тому. Тож, ремонт покрівлі був вкрай необхідним:

— Раніше тут була біда: дах вітром підіймало, і під час дощу в квартирах була постійна сирість. Обсипалася штукатурка, а останнім часом дійшло до того, що вода почала просто капати зі стелі. А нині тут — порядок.

Валентина Носкова, мешканку будинку по вул. Кондратенка, 7 Валентина Носкова, мешканку будинку по вул. Кондратенка, 7

Допомогли вирішити проблему депутати з команди Андрія Матковського, на адресу яких у березні надійшло звернення з проханням відремонтувати покрівлю. Як тільки дозволили погодні умови — розпочалися роботи.

Жителі будинку зазначили, що ремонт покрівлі виконаний на совість, адже дах уже пройшов випробування першими дощами і вітрами.

Майя Матвеєва спілкується із мешканцями будинків по вул. Гетьмана, 11 та 13 Майя Матвеєва спілкується із мешканцями будинків по вул. Гетьмана, 11 та 13

Тривають ремонтні роботи у житлових будинках і у мікрорайоні Браїлки. Тут капітально відремонтували дахи в будинках за адресами Гетьмана, 11 та 13. З мешканцями цього мікрорайону постійно зустрічається та дізнається про нагальні проблеми депутат міськради Майя Матвеєва. 

— В першу чергу, ми відремонтували покрівлю будинку та розпочали реконструкцію підвалів. Це ті ремонтні роботи, які не під силу самим мешканцям, адже будинку понад 40 років, — зазначила депутат.

Нові вікна у під'їздах будинку по Гетьмана, 13 Нові вікна у під’їздах будинку по Гетьмана, 13

Жителі багатоповерхівки якістю робіт задоволені. Розповідають, що дах не протікає і труби у підвалах замінені на сучасні.

— Ми тепер не боїмося, що через зливу чи снігопад у наших квартирах буде проступати волога, бо основні роботи зроблені добре та з сучасних матеріалів, — поділився радістю мешканець будинку по Гетьмана, 11 Анатолій Ганженко.

Мешканка будинку по вул. Гетьмана, 13 Світлана Мартилова зауважила, що власними зусиллями їм би не вдалося охопити такий обсяг робіт:

— У наших підвалах тепер нові труби, у трьох під’їздах замінені вхідні двері та встановлені металопластикові вікна. 

Найближчим часом у мікрорайоні Браїлки капітально відремонтують покрівлі на Кучеренка, 14, 15, 16. 

Відповідно до програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтава, на капітальний ремонт житлового фонду цьогоріч спрямували більше 50 мільйонів гривень, на поточний — понад 4 мільйони. З них, на ремонт покрівель запланували 15 мільйонів гривень, на поточний ремонт дахів, оголовків димових та вентиляційних каналів — 2 мільйони. Всього у планах відремонтувати покрівлі на 240 житлових будинках.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради