У будинках 22-а та 26 по вулиці Пушкарівській капітально відремонтували покрівлі

На капітальний ремонт житлового фонду міста цьогоріч передбачено фінансування в розмірі понад 68,5 млн грн. Майже половина з цієї суми — близько 33 млн — піде на облаштування покрівель полтавських багатоповерхівок.

Зокрема, нещодавно капітально відремонтували дах на двох будинках по вулиці Пушкарівській: 22-А та 26. Цим спорудам близько 50 років, і за цей час, як стверджують їхні мешканці, капітальний ремонт не проводився жодного разу.

Звернення щодо ремонту даху житлового будинку мешканці направили до депутата міської ради від цього округу Івана Діденка. Обранець, у свою чергу, потурбувався, щоб об’єкт обов’язково включили в план ремонтних робіт.

А про необхідність капітального ремонту покрівлі будинку по Крамського, 5 розповіли депутатові жителі під час чергової зустрічі 25 липня.

— Справді, стан даху критичний: у деяких місцях вода затікає навіть у помешкання, — розповів Іван Діденко. — Для них — це нагальна потреба, адже невдовзі осінь, яка своєю дощовою погодою може створити багато проблем. Тому я буду звертатися до профільного заступника міського голови та управління житлово-комунального господарства з проханням виконати ці роботи якнайшвидше, — пообіцяв мешканцям Іван Діденко.

Мешканці будинку по вул. Крамського Мешканці будинку по вул. Крамського

Депутат зазначив: люди звертаються з питаннями, пов’язаними з житлово-комунальною сферою, найчастіше:

— На початку липня проводив зустріч із мешканцями багатоповерхівки, що на вулиці Ватутіна, 29. Це великий будинок, де найактуальнішим питанням для людей залишається асфальтування міждворового проїзду. Адже багатоповерхівка розташована так, що цією дорогою часто їздять транзитом. Окрім цього, мешканці незадоволені станом покрівлі, яка в багатьох місцях протікає.

Облаштування та ремонт проїжджих частин — також одна з найболючіших проблем для жителів приватного сектору, яким, здебільшого, є мікрорайон Юрівка.

— Люди дуже переймаються цим питанням, адже вкрай незручно добиратися ґрунтовою дорогою до зупинок, школи, лікарні. Проте, поступово вирішуємо. Торік комплексно зроблено чотири вулиці, цього року плануємо заасфальтувати щонайменше дві дороги.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради