У будівлі «швидкої» у Полтаві влаштують енергоефективний фасад

Сьогодні відбулася робоча нарада представників Полтавської ОДА, підрядників та експлуатуючої організації на місці реконструкції будівлі швидкої допомоги у Полтаві (Дмітрієва, 6).

Основна мета наради — перевірити хід виконання робіт та оговорити проблемні питання. Так, на минулій зустрічі виникли питання до представників КП «Полтававодоканал», оскільки лінія водопостачання потрапляла під новий вхід до будівлі. Наразі прийняли технічне рішення її перенести.

На сьогоднішній нараді у проекті вирішили використати касетний фасад. Одна з його головних переваг — надійність експлуатації. Як зазначив представник підрядника, найближчі 20 років працівникам «швидкої» можна буде не думати про це питання. Начальник Управління капітального будівництва Тимофій Голбан зазначив, що фасад буде набагато функціональнішим:

— Використання касетного фасаду значно покращить тепловий режим приміщень. Крім того, він простий у монтажі.

Під час наради Під час наради

Питання, яке залишилося вирішити — перенесення вентиляційних каналів. Після реконструкції у будівлі з’явиться конференц-зала. І ці канали знаходитимуться прямо над нею. Крім того, на їх місці добудують приміщення. Тому проектант має прийняти рішення про перенесення.

Учасники наради задоволені ходом виконання робіт. Високо оцінює роботу на об’єкті і голова Полтавської ОДА Валерій Головко:

— Всі ми розуміємо важливість «швидкої». Чим кращі умови ми створимо для працівників цієї служби, тим оперативніше і ефективніше вона працюватиме. Тому я особисто контролюю всі етапи виконання робіт.

Валерій Головко Валерій Головко

За ходом реставрації у будівлі «швидкої», як і за роботами на інших об’єктах УКБ можна слідкувати на порталі «Будуємо прозоро!».

Нагадаємо, що роботи з реконструкції будівлі швидкої допомоги здійснює ТОВ ВКФ «СЕН». Об’єм фінансування проекту — 8 944 240 гривень.

Прес-служба Полтавської ОДА